• (05132) 3-19-72
  • (05132) 3-07-35
  • (05132) 3-06-77

55310, Миколаївська обл.
Арбузинський р-н
с. Кавуни, ул. Елеваторна,10

Державне підприємство «Хлібна база №76» Державного агентства резерву України.

Новини Хлібної бази №76

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

31-07-2017

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів в КНР   ДП «Хлібна база №76» (Арбузинський р-н Миколаївської обл.), що належать до системи Держрезерву, може стати логістичним центром при експортуванні...

Детальніше

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів в КНР

 

ДП «Хлібна база №76» (Арбузинський р-н Миколаївської обл.), що належать до системи Держрезерву, може стати логістичним центром при експортуванні продовольчих та промислових товарів з України в КНР. Про таку попередню домовленість йшлося під час офіційного візиту представників Державного агентства резерву України до корпорації Чженжоу Інтернешнл Хаб, головний офіс якої знаходиться у місті  Чженчжоу провінції Хенань.  Про це, підсумовуючи візит офіційної делегації Держрезерву до КНР, повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.  В число офіційної делегації Держрезерву увійшов й генеральний директор ДП «Хлібна база №76»  Олег Пікарський.

11111

За словами Голови Держрезерву, під час візиту йшлося про налагодження двостороннього співробітництва двох країн в напрямку експортування українських товарів в Китай. З цього приводу сторони вже обговорили й практичні кроки реалізації попередніх домовленостей, зокрема, підготовку Меморандуму про співпрацю.

«Китай дуже зацікавлений в експорті товарів з України. Тут Держрезерв стає першою державною офіційною інстанцією, котра розпочинає активні кроки в цьому напрямку.  Ми фактично відкриваємо «Новий Шовковий шлях» з України в Китай та стаємо надійним партнером у великому логістичному ланцюгу», - зазначив голова Держрезерву
.

 «Для нашого підприємства така можливість унікальна. По-перше, ми маємо неабиякі потужності, на яких можливо здійснювати зберігання, перевалку зерна та олійних культур. Далі - прекрасне географічне розташування, адже Миколаївщина має виходи до моря, а безпосередньо до бази ведуть залізничні колії, що суттєво спрощує логістику поставок. Окрім того, ми знаходимось в аграрному краї, поруч з виробниками. Звичайно, такі переваги оцінила китайська сторона, а тому можливо вже невдовзі «Новий Шовковий шлях» пролягатиме територією України, зокрема, й по Миколаївській землі. А наше підприємство стане надійним партнером, що допомагатиме експортувати українські товари в КНР», - додав генеральний директор ДП «Хлібна база №76» Олег Пікарський.

Слід відзначити, що Чженжоу Інтернешнл Хаб є дочірньою компанією Корпорації матеріалів та ресурсів - державної організації, своєрідного прототипу українського Держрезерву у найбільшій провінції Китаю з населенням 100 млн. чоловік. Чотири роки тому цією компанією було відкрито «Новий Шовковий шлях», який проходив, в тому числі, й територіями країн-найближчих сусідів України. Територія Україна на той час  в перелік країн, на жаль, не ввійшла. На сьогоднішній день КНР активно вивчає питання включення України в свій маршрут для поставок українських товарів на свою територію.

В ході візиту гостями з України опікувався віце-президент Чженжоу Інтернешнл Хаб  пан Лі Гуанжен.  В рамках офіційної програми перебування української делегації в КНР відбулася й зустріч  із заступником мера провінції Хенань паном Ші Жанйонгом, який також висловив зацікавлення співпрацею з Україною.

На разі, за підсумками візиту української делегації в КНР, представники компанії Чженжоу Інтернешнл Хаб висловили бажання відвідати Україну зі зворотнім візитом та ознайомитися із роботою Держрезерву. Агентство вже приступило до підготовки цього заходу.

Довідково! Державне підприємство «Хлібна база №76» -  це зерноприймальне  підприємство  з  сучасними  технологіями  приймання  та зберігання  зерна. За своїм географічним місцезнаходженням, технічними і технологічними особливостями є одним із найбільш перспективних підприємств по зберіганню зернових в південному регіоні України. Розташоване в селищі Кавуни  Арбузинського району Миколаївської області та входить в систему Держрезерву. Потужності підприємства представлені 2 елеваторами з силосними баштами ємністю 149,5 тис. тон та 11 напільними складами ємністю 50 тис. тон., сушильним обладнанням сумарною потужністю 160т/год та очисним обладнанням з пропускною спроможністю  при попередньому очищенні 250т/год. Підприємство за технологією виробництва може приймати та зберігати  зерно і насіння таких культур як пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, сорго, просо, льон, соняшник,  ріпак, що вирощуються  на території України.