• (05132) 3-19-72
  • (05132) 3-07-35
  • (05132) 3-06-77

55310, Миколаївська обл.
Арбузинський р-н
с. Кавуни, ул. Елеваторна,10

Державне підприємство «Хлібна база №76» Державного агентства резерву України.

Новини Хлібної бази №76

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

31-07-2017

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів в КНР   ДП «Хлібна база №76» (Арбузинський р-н Миколаївської обл.), що належать до системи Держрезерву, може стати логістичним центром при експортуванні...

Детальніше

Аудиторський висновок 2018

Представляємо для широкого загалу незалежний аудит ДП "Хлібна база 76"
Аудиторський висновок 2018

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів в КНР

 

ДП «Хлібна база №77» (Арбузинський р-н Миколаївської обл.), що належать до системи Держрезерву, може стати логістичним центром при експортуванні продовольчих та промислових товарів з України в КНР. Про таку попередню домовленість йшлося під час офіційного візиту представників Державного агентства резерву України до корпорації Чженжоу Інтернешнл Хаб, головний офіс якої знаходиться у місті  Чженчжоу провінції Хенань.  Про це, підсумовуючи візит офіційної делегації Держрезерву до КНР, повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.  В число офіційної делегації Держрезерву увійшов й генеральний директор ДП «Хлібна база №76»  Олег Пікарський.

За словами Голови Держрезерву, під час візиту йшлося про налагодження двостороннього співробітництва двох країн в напрямку експортування українських товарів в Китай. З цього приводу сторони вже обговорили й практичні кроки реалізації попередніх домовленостей, зокрема, підготовку Меморандуму про співпрацю.

«Китай дуже зацікавлений в експорті товарів з України. Тут Держрезерв стає першою державною офіційною інстанцією, котра розпочинає активні кроки в цьому напрямку.  Ми фактично відкриваємо «Новий Шовковий шлях» з України в Китай та стаємо надійним партнером у великому логістичному ланцюгу», - зазначив голова Держрезерву.

 «Для нашого підприємства така можливість унікальна. По-перше, ми маємо неабиякі потужності, на яких можливо здійснювати зберігання, перевалку зерна та олійних культур. Далі - прекрасне географічне розташування, адже Миколаївщина має виходи до моря, а безпосередньо до бази ведуть залізничні колії, що суттєво спрощує логістику поставок. Окрім того, ми знаходимось в аграрному краї, поруч з виробниками. Звичайно, такі переваги оцінила китайська сторона, а тому можливо вже невдовзі «Новий Шовковий шлях» пролягатиме територією України, зокрема, й по Миколаївській землі. А наше підприємство стане надійним партнером, що допомагатиме експортувати українські товари в КНР», - додав генеральний директор ДП «Хлібна база №76» Олег Пікарський.

Слід відзначити, що Чженжоу Інтернешнл Хаб є дочірньою компанією Корпорації матеріалів та ресурсів - державної організації, своєрідного прототипу українського Держрезерву у найбільшій провінції Китаю з населенням 100 млн. чоловік. Чотири роки тому цією компанією було відкрито «Новий Шовковий шлях», який проходив, в тому числі, й територіями країн-найближчих сусідів України. Територія Україна на той час  в перелік країн, на жаль, не ввійшла. На сьогоднішній день КНР активно вивчає питання включення України в свій маршрут для поставок українських товарів на свою територію.

В ході візиту гостями з України опікувався віце-президент Чженжоу Інтернешнл Хаб  пан Лі Гуанжен.  В рамках офіційної програми перебування української делегації в КНР відбулася й зустріч  із заступником мера провінції Хенань паном Ші Жанйонгом, який також висловив зацікавлення співпрацею з Україною.

На разі, за підсумками візиту української делегації в КНР, представники компанії Чженжоу Інтернешнл Хаб висловили бажання відвідати Україну зі зворотнім візитом та ознайомитися із роботою Держрезерву. Агентство вже приступило до підготовки цього заходу.

Довідково! Державне підприємство «Хлібна база №76» -  це зерноприймальне  підприємство  з  сучасними  технологіями  приймання  та зберігання  зерна. За своїм географічним місцезнаходженням, технічними і технологічними особливостями є одним із найбільш перспективних підприємств по зберіганню зернових в південному регіоні України. Розташоване в селищі Кавуни  Арбузинського району Миколаївської області та входить в систему Держрезерву. Потужності підприємства представлені 2 елеваторами з силосними баштами ємністю 149,5 тис. тон та 11 напільними складами ємністю 50 тис. тон., сушильним обладнанням сумарною потужністю 160т/год та очисним обладнанням з пропускною спроможністю  при попередньому очищенні 250т/год. Підприємство за технологією виробництва може приймати та зберігати  зерно і насіння таких культур як пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, сорго, просо, льон, соняшник,  ріпак, що вирощуються  на території України. 

Дочірні категорії